سوالات متداول

شما می توانید پاسخ به سوالات متداول خود را در این قسمت مشاهده کنید. اگر سوالی دارید که در لیست ذیل گنجانده نشده است شما می توانید از طریق فرم تماس با ما یا تماس تلفنی پاسخ را از ما دریافت کنید

سوالات متداول

همکاران ما به طور کلی در حال حاضر به چهار دسته بزرگ تقسیم می شوند.
الف- نویسندگان
ب- مترجمان
ج- بازاریابان
د- تایپیست ها
که هر گروه دارای سطوح مختلفی بوده و بنا به تخصص افراد نوع همکاری تعیین می شود.

ما مفتخریم که در این راه اهدافمان فراتر از یک شهر یا حتی یک استان و منطقه است. پوشش خدمات ما چه در بخش پذیرش کارمندان و خدمات دهی و چه در بخش پذیرش سفارش انواع کارهای مرتبط، سراسری بوده و به کل کشور سرویس دهی می کنیم.

1- سابقه کار در حوزه IT
2- داشتن دفتر فیزیکی مناسب
3- پذیریش تعهدات قانونی و مالی

در این خصوص ما با مسلم دانستن حق انتخاب کارفرمایان محترم، پک های متنوع همراه با تخفیفات و شرایط ویژه ارائه کرده و بنا به درخواست و تایید از طرف سروران گرامی انجام وظیفه خواهد شد.

بله. ما چهار بسته به همراه یک بسته ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با انتخاب هر کدام از آنها درصدی مناسب، تخفیف لحاظ می گردد.

بله. ما به خود می بالیم که بزرگترین مجموعه داده پردازی در سراسر کشور هستیم که با سیستم نظارتی دقیق بر کار کارمندان خود، از صحت و سلامت کامل محتواهای ارائه شده به کارفرمایان محترم، قطعاآگاهی و اشراف داریم.

سازوکار اصلی ما، رفاه شما و هرچه پربارتر شدن سایت شماست.
با این نوع تفکر و با توجه به این نکته که برای بهتر دیده شدن در سایت گوگل می بایست مقالات حداقل هزار کاراکتر باشد؛ بنابراین ما مبنا را بر اساس ۱۰۰۰ کلمه قرار داده ایم که تا سقف ۱۲۰۰ کلمه به صورت اشانتیون همان نرخ پایه محاسبه می شود و در صورت درخواست کارفرمایان عزیز مقالات با بیش از ۱۲۰۰ کلمه نیز قابلیت اجرایی دارد.

امروزه اولین جایی که برای یافتن شما در نت مردم به آن رجوع می کنند گوگل می باشد و الگوریتمهای گوگل به گونه ای بهبود یافته اند که فقط به سایتهایی بها میدهد که محتوای مناسب و با کیفیتی دارند. بنابراین چون کاری که ما می کنیم در راستای سیاست ایجاد محتوای مناسب می باشد، بنابراین به لحاظ سئو شما رنکینگ بهتری خواهید داشت.

بله. در هر مقاله با توجه به متن تالیفی یا ترجمه ای، حداکثر ۳ عکس مرتبط با مقاله به صورت رایگان برای پنل مدیریتی آپلود می شود.

با توجه به درخواست های مکرر دوستان به زودی این سیستم نیز به مجموعه سرویسهای ما افزوده می شود.

logo-samandehi

درباره آسان پن

با ما در تماس باشید

آدرس: شیراز، چهارراه ریشمک، ساختمان امیرکبیر، واحد 4

تلفن: 38393142-071