قوانین و مقررات

آژانس تولید محتوای آسان پن، مجموعه ای است که با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی محتوای انواع وبسایت ها به ارائه خدمات پرداخته است. در این بین قوانین و مقرراتی حاکم است که عضویت و یا ثبت درخواست محتوا به منزله پذیرش کلیه مفاد آن خواهد بود؛ لذا لطفا قبل از هرگونه اقدامی تمامی مطالب را مطالعه فرمایید.

1- کلیه فعالیت های وبسایت آسان پن، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک بوده؛ لذا درخواست های تولید محتوایی که مخالف با ادیان و یا قوانین حکومتی باشد پذیرفته نخواهد شد.

2- کلیه نویسندگان و متقاضیان بایستی تمامی اطلاعات خواسته شده را به طور کاملا روشن و صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایند؛ چرا که تنها راه ارتباطی مجموعه با آنها وجود اطلاعات صحیح می باشد. در غیر اینصورت عواقب آن به عهده شخص خاطی خواهد بود.

3- تمامی درخواست ها، پشتیبانی و ... از طرف کاربران و نویسندگان با مجموعه، بایستی از طریق تیکت اعلام شود و تنها راه ارتباطی مستند تیکت های موجود می باشد.

4- افرادی که تحت عنوان نویسنده با مجموعه آسان پن همکاری می کنند بایستی کلیه قواعد و الزامات مربوطه که در پنل آنها قرار داده شده است را رعایت کرده و در صورت عدم رعایت قوانین، مدیریت مجموعه حق قطع همکاری یا اعمال سایر جرایم متناسب را دارد.

5- متقاضی موظف است قبل از ثبت سفارش کلیه موارد را بررسی کرده و آنچه که متناسب با مجموعه کاری خود می بیند، انتخاب نماید. پس از واریز وجه در صورتیکه متقاضی با دلایل موجه قصد لغو درخواست را داشته باشد، اگر فعالیتی صورت گرفته باشد با کسر هزینه ها و در غیر اینصورت تنها با کسر مالیات، وجه قابل استرداد می باشد.

6- متقاضیان محترم در نظر داشته باشند که در طول یک قرارداد تولید محتوایی، با توجه به برنامه ریزی های کارشناسی شده، امکان تغییر پک انتخابی به هیچ عنوان وجود ندارد. برای هرگونه تغییری باید تا پایان قرارداد فعلی منتظر بمانند.

7- مجموعه آسان پن موظف است در صورتیکه به هر دلیلی نتواند درخواست مشتری را پذیرش کند اگر واریزی صورت گرفته باشد عینا برگشت دهد.

8- بنا به دلایل فنی و کارشناسی نحوه و زمان ارائه محتوا طبق قوانین مندرج در پنل متقاضی بوده و غیرقابل تغییر می باشد.

9- در صورتیکه متقاضی بخواهد سرویس خود را تمدید کند و یا ارتقاء دهد به منظور عدم وقفه بین محتواهای تولید شده، بایستی قبل از پایان قرارداد فعلی اقدام نماید. در صورتیکه پس از پایان قرارداد، اقدام به ثبت درخواست جدید کند روال کار و ارائه محتوا همانند فردی است که برای اولین بار وارد مجموعه می شود.

10- در مواقع اضطراری از جمله سیل، زلزله، آتش سوزی و ... مجموعه آسان پن از انجام تعهدات خود مبرا بوده اما تمامی تلاش خود را در جهت به حداقل رساندن مشکلات خواهد کرد.

11- این حق بر آسان پن محفوظ است که قوانین را در صورت لزوم تغییر دهد و تمامی متقاضیان و نویسندگان ملزم به مطالعه آنها و رعایت کردن اصول مجموعه هستند.

logo-samandehi

درباره آسان پن

با ما در تماس باشید

آدرس: شیراز، چهارراه ریشمک، ساختمان امیرکبیر، واحد 4

تلفن: 38393142-071