تولید محتوا و اهمیت آن در وبسایت

Content creation and its importance on the website

افزایش روزافزون کاربران اینترنتی و خریدهایی که به راحتی در چنین فضایی توسط مخاطبان صورت می گیرد؛ هر صاحب بیزنسی را به تفکر درباره راه اندازی فروشگاه الکترونیکی یا وبسایت معرفی خدمات، می اندازد. اگرچه جذابیت و طراحی ظاهری سایت عامل بسیار مهمی در میزان جذب افراد دارد اما این دلیلی بر بی اهمیت بودن یا کمتر بودن اهمیت محتوانویسی نمی شود. اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آنچنان روشن و واضح است که نیازی به توضیح ندارد. من اینجا دلایلی ساده و قابل فهم برای ادعای خود می آورم.


◊ کاربران اصولا به یک مرجع قوی برای رسیدن به پاسخ سوال ها و دریافت خدمات نیاز دارند و کمتر فردی پیدا می شود که آدرس مستقیم وب سایتی را در گوگل سرچ کرده و برای کسب اطلاعات وارد همان تک وبسایت شود. از زمانیکه موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای را به تولید محتوا داده اند و در رتبه بندی سایت ها نوع و چگونگی محتوا تاثیر شایانی دارد، مخاطبان نیز به راحتی به این موتورهای جستجو اعتماد کرده و با ارائه کلمات کلیدی به دنبال بهترین پاسخ ها خواهند بود. بنابراین شما به کمک یک محتوای مناسب، هرچه بهتر و بیشتر دیده شده و کاربران به شما و سایت تان اعتماد خواهند کرد. 


◊ شما صاحب هر نوع کسب و کار و برند تجاری که هستید در بازار رقابتی امروز تنها در صورتی رشد و پیشرفت خواهید داشت که بتوانید اعتماد کاربران را جلب نمائید. این جلب اعتماد تنها با ارائه محتوای با کیفیت و مناسب حاصل خواهد شد. برای اینکه بتوانید یک محتوای ناب خلق کنید بایستی به تمامی ویژگی ها، برتری ها و حتی نقاط ضعف محصولات و خدمات خود اشراف داشته باشید و به طور کاملا صادقانه به کاربر ارائه دهید. این نوع صداقت در کنار بکارگیری اصول نگارش در وب باعث خواهد شد که بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما روانه شده و ضمن لذت بردن از مطالعه محتواهای تولید شده، احتمال خرید آنها نیز افزایش می یابد. competitive market

◊ صاحبان مشاغل اینترنتی همواره به دنبال ابزارهایی برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان و مشتریان بالقوه هستند. تولید محتوا به واسطه ارائه اطلاعات ارزشمند و ایده آل به مشتریان بدون تلاش برای فروش به آنها و تنها با ارائه یک تجربه با ارزش، باعث افزایش بازدید از سایت و هدایت بیشتر از طرف موتورهای جستجو به سمت شما خواهند شد. نتیجه این نمونه از اعتمادسازی جذب بهتر و بیشتر مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان بالفعل و وفادار خواهد بود. 


◊ به جرات می توان گفت که هیچ روشی به اندازه تولید محتوا به صورت اصولی، توانایی معرفی برند، محصولات و خدمات شما را ندارد. شما بایستی برای پیشبرد اهدافتان بحث محتوانویسی را در بخش مهمی از استراتژی های خود قرار دهید تا با کمک آن بتوانید ماهیت اصلی برند و تجارت تان را به مخاطبان گروه هدف بشناسانید. 


◊ در پایان به شما یاد آور می شوم که نوشتن مقاله و محتوا متناسب با وبسایت تان و معرفی خدمات و محصولات تان یک هنر ارزشمند است. اهداف منحصربفرد خود را معین کرده و برای رسیدن به آنها با یک برنامه ریزی دقیق و مشخص، برند، محصول، خدمات ، تخصص و در کل هویت اصلی تجارت تان را با انواع محتوانویسی به اشتراک بگذارید. انتهای مقاله/
دلایلی چند بر اهمیت تولید محتوا آخرین تاریخ به روزرسانی: 1397/1/30سپاس از شما برای تایمی که به ما اختصاص دادید. در صورت تمایل می توانید در بخش نیاز به محتوا ثبت نام کرده و تولید محتوای وبسایت تان را به گروه تحریریه ما بسپارید.
آسان پن، مجری تولید محتوای حرفه ای _ www.asanpen.com

درباره آسان پن