چطور می توان مطالب خود را واجد شرایط ترافیک بالا در موتورهای جستجو کرد

                                                                                                                                 Generate high traffic on site with content creation

آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه می توانید مطالب خود را با ترافیک بیشتر در وب سایت خود قرار دهید؟
( منظور از ترافیک در واقع میزان فعالیت ها و بازدیدهایی است که از سایت شما به عمل می آید.)
اگر مسئولیت این بخش با شماست، پس نیاز دارید که مطالب بازاریابی خود را با استفاده از 5  مرحله زیر برای به دست آوردن آنچه شایسته شماست، تقویت کنید.

1- مطلب هایتان را تازه نگه دارید.
شرکت گوگل با نرم افزاری جدید همواره موتور جستجوی خود را بازدید و به روز رسانی می کند و در حال حاضر تمرکز بیشتری بر محتوای واقعی در وب سایت ها دارد و در رتبه بندی سایت ها،  اهمیت بیشتری به محتوای تازه می دهد.
بنابراین اگر با همان متن و گرافیک قدیمی سایت خود بخواهید ادامه دهید به احتمال زیاد از دایره رقابت با هم صنفان خود جا می مانید. از آن گذشته آیا کاربران شما دوست ندارند چیز تازه ای ببینند؟ کاربران همیشه به دنبال یک بینش شگفت انگیز، یک چشم انداز خلاق، یک زاویه متفاوت هستند و با چنین انگیزه ای در موتورهای جستجو کنکاش می کنند. بنابراین تمامی مطالب خود را به روزکرده وکمی قدرت و سرزندگی جدید اضافه کنید و ترافیک و تعامل بیشتری را با کاربران خود داشته باشید.
اگر شما در حال اجرای ایده های منحصر به فرد هستید، چرا مطالب قدیمی خود را که در گذشته مانده اند دوباره احیا نمی کنید؟ مطالب قدیمی خود را مجدداً منتشر و به روز رسانی کنید. از آنجائیکه مطالب قدیمی شما هنوز منبعی دارند، آخرین اطلاعات را بیفزایید و محتوایی را که بیشتر برای مخاطبان شما مربوط، بادوام و ارزشمندتر هستند را بهبود بخشید.  
بعد از اینکه مطالب قدیمی را به روز رسانی کردید، مهم است که از بازاریابی مطالب خود غافل نشوید. بازاریابی مؤثر به افزایش دید مطالب شما به عنوان اینکه شما مطالب را به آسانی در دسترس مخاطبان قرار دهید، کمک خواهد کرد. 
رسانه های اجتماعی یک راه بسیار خوب برای عرضه ی مطالب شماست.  فقط اگر شما اقدام کردید بهتر است که خط مشی رسانه های اجتماعی را بکار بگیریدکه در آن، مخاطبان شما وقت می گذرانند و شما با آنان راحتید. 
در حالیکه مطالب خود را می توانید در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید  بهتر است که خود را بیش از حد ضعیف ندانید.
اگرچه رسانه های اجتماعی در نوسان هستند اما انجمن ها ارتباط خود را از دست نداده اند. یک موضوع جدید در انجمن آغاز کنید و دیگران را برای به اشتراک گذاشتن نظراتشان دعوت کنید. این راه، ترافیک شما  و نرخ مشارکتتان را بهبود می بخشد.

2- یک موضوع عالی انتخاب کنید.
هیچ کس مباحث خسته کننده را دوست ندارد. اگر یک خواننده در صفحه شما باشد و همان چیز قدیمی را بیابد که در بخش صفحات دیگر یافته، شما باید آن مشتری را تقویت و یا وفاداری اش را قطعی کنید.
هر آنچه مخاطبتان در پی آن است را بفهمید. آخرین اخبار، حوادث  یا رسانه های اجتماعی به روز شده، بهترین راه برای فهمیدن تمایل آنان است. 
آیا راهی است برای اینکه شما بتوانید به طور خلاقانه یافته های خود را با محتوایی که می خواهید بسازید، ارتباط دهید؟ با مشاهده دقیق و برخی ترغیبات، شما شروع به گرفتن الهامات برای نوشتن موضوعات بسیار جذاب می کنید. هنگامی که شما با موضوعات منحصر به فرد آمده اید، مطمئن شوید که شما یافته های خود را در صدا و سبک خودتان ساخته اید.

                                                                                              Select a great topic to write

3- هدف قراردادن مخاطبین در محل خودتان
قرار دادن مخاطبین در محل خودتان یک راه مخصوص است؛ به ویژه هنگامی که شما می خواهید بازدیدکنندگان خود را به تعامل با موضوع خود همراهی کنید. مثلا اگر شما در شهر نیویورک هستید و موضوعی را که در آلمان سرچشمه گرفته است را به اشتراک بگذارید؛ آیا این، آن چیزی است که شما  در پی آن هستید؟ قطعا نه.
اول اینکه شما قادر به درک کردن و نشان دادن ایده ای در یک پست که دقیقاً به زبان های دیگر نشان داده شده است، نیستید. مگر اینکه شما بومی باشید و با آن آشنایی داشته باشید.
دوم اینکه بازدید کنندگان شما اگر چیزی درباره شهر خودشان ببینند احتمالاً خود را با پست های شما درگیر می کنند تا اینکه برخی بحث ها درباره ی مناطق یا کشورهای ناآشنا ببینند.
در نتیجه ایجاد محتوایی که نشان دهنده دیدگاه و فرهنگ مخاطبان باشد، یک کلید برای تضمین برخی از سطح تعاملات است و آن تعاملی است که ترافیک را به وجود می آورد.


4- شبکه و اشتراک گذاری
شما نمی توانید این حقیقت را که تعداد بازدیدکنندگان بعضی روزها کم است را انکار کنید؛ حتی اگر شما فکر می کنید که پست های به خوبی تحقیق شده خود را به اشتراک می گذارید.  بنابراین توصیه می شود که با شبکه یا جامعه کار کنید مخصوصاً هنگامی که شما به اندازه کافی مطالب برای به هم پیوستن ندارید.
اشتراک گذاری موضوع فرد دیگر به شما کمک می کند که میزان رجوع ترافیکی خود را که بارها به وسیله تعداد قابل توجهی  از خلاقان موضوع خوانده شده است را بالا ببرید. اشتراک گذاری موضوعات مردم، یک وظیفه برای اشتراک گذاری خلق می کند. این از گرایش انسان برای جبران یک توجه، مخصوصاً یک نمونه خوب مثل نوشتن نظر روی موضوع اشتراک گذاری شده، به وجود می آید.

                                                                                Networking and content sharing

5- استفاده از کمپین های پرداختی
اگر ترافیک بتواند پول تولید کند پس چرا از مقداری پول برای خرید ترافیک استفاده نمی کنیم؟ شما نباید کمپین هایی با بودجه بالا را اداره کنید. حداقل، بخشی از درآمد را  می توانید به کمپین ها پرداخت کنید در حالی که این پرداخت در بازگشت به شما کمک می کند ترافیک بیشتری به دست آورید.
شما می توانید به کمپین های پرداختیStumbleUpon  بروید و مبلغی را بسته به بودجه تان در Facebook ، Linkedln و Twitter  و ...  قرار دهید و یک ارائه تقریبا خوب در یک لحظه به دست آورید.  این می تواند برای سایت های جدید خاص، سودمند باشد؛ سایت هایی که مخاطبان مخصوص خود را هنوز گردآوری نکرده اند.
اینها همه درباره بازاریابی سودمند آنلاین است و این با خلق موضوع شروع می شود. یک موضوع عالی باکیفیت بالا که خودش به راحتی بازاریابی می شود را خلق کنید. 
شما نمی توانید موضوع خود را در ترویج رسانه های اجتماعی نادیده بگیرید زیرا که با  بیشترین ارائه در زمان قابل توجهی می توانید بازدیدکنندگانی با کیفیت بالا کسب  نمائید.

انتهای مقاله/

موتورهای جستجو و شرایط داشتن ترافیک بالا در آنهاآخرین تاریخ به روزرسانی: 1396/12/13سپاس از شما برای تایمی که به ما اختصاص دادید. در صورت تمایل می توانید در بخش نیاز به محتوا ثبت نام کرده و تولید محتوای وبسایت تان را به گروه تحریریه ما بسپارید.
آسان پن، مجری تولید محتوای حرفه ای _ www.asanpen.com

logo-samandehi

درباره آسان پن

با ما در تماس باشید

آدرس: شیراز، چهارراه ریشمک، ساختمان امیرکبیر، واحد 4

تلفن: 38393142-071